استودیو ویرچوال پروداکشن

ویرچوال پروداکشن انقلابی در صنعت فیلمسازی!

ویرچوال پروداشکن ما مرزهای فیلمسازی سنتی را جابجا می کند و امکان ایجاد مکان های تخیلی و یا واقعی را فراهم می کند. با رندر همزمان فضاها و پیش‌نمایش با کیفیت بالا، فناوری ما حدس و گمان را هنگام ساخت فیلم حذف می‌کند و به فیلم‌سازان امکان می‌دهد تصاویر نفس‌گیر تولید کنند و خروجی با برترین کیفیت داشته باشند . به انقلاب ویرچوال پروداشکن بپیوندید و ببینید داستانتان در لحظه جان می گیرد!

ویرچوال پروداشکن پرده‌سبز

این استودیوی ما واقع در در قلب تهران همچنین می تواند برای تولیدات کروماکی استفاده شود. با ابزارهای بسیار پیشرفته مانند کروماکی همزمان با کیفیتی که تا بحال تجربه نکرده‌اید، همچنین اضافه کردن فضای سه بعدی با کیفیت و واقعی با تنظیمات نورپردازی مختلف. پخش اینرنتی همزمان و همچنین حرکت دوربین همه‌ی اینها یکجا و همزمان اتفاق می‌افتد. ما خوشحال خواهیم شد که در مورد هر گونه سوالی که ممکن است داشته باشید به شما مشاوره دهیم.

تولید مجازی با صفحه سبز

انعطاف پذیری بالا و مزایای بسیار
به عرض 6 در 3 متر و ارتفاع 3.5 متر تقریباً احساس می کنید در فضای واقعی حضور دارید و
انعکاس کاراکتر بر روی اشیا مانند کاپوت ماشین سه بعدی را خواهید دید و سایه‌ی واقعی بر روی زمینه و اشیا سه بعدی
.وجود صفحه نمایش با هر ابعادی که بخواهید
حرکت و انیمیشن اشیا یا مدلهای گرافیکی همزمان
حرکت دوربین مجازی و حتی واقعی با هماهنگی کامل با کاراکتر واقعی
در کل فرآیند تولید و هزینه کمتر با کیفیتی غیر قابل رقابت در تولید واقعی.

پخش زنده همزمان

ما به شما کمک می کنیم تا پخش زنده پایدار و با کیفیت بالا دست پیدا کنید، صرف نظر از اینکه نیازهای شما چقدر پیچیده یا گسترده باشد – خواه یک فید زنده برای کارگردان، آژانس یا حتی یک رویداد پخش زنده برای رسانه های اجتماعی یا یک رویداد شرکتی – ما خوشحال خواهیم شد که به شما در این زمینه مشاوره بدهیم

چرا بعد استودیو؟

خلاقیت
کیفیت
تحویل بموقع
قیمت مناسب
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.